info@iob.cz +420 724 534 716

O nás

LOGO IOBI.O.B., spol. s r.o. je stabilní česká společnost se zavedenou sítí obchodních partnerů, která působí na trhu automobilových i průmyslových olejů od roku 1992. Jsme spolehlivým partnerem a v rámci spolupráce pomáháme řešit problematiku používání olejů a maziv, vybavení olejového hospodářství a otázky spojené s odběrem použitých olejů.

 

 

Ve svých obchodních aktivitách se I.O.B., spol. s r.o. dlouhodobě zaměřuje na spolupráci s renomovanými značkami, přinášejícími ve svých špičkových produktech nejvyšší možnou úroveň kvality. Právě proto, jsme dnes hrdými autorizovanými zástupci a distributory výrobků kanadské firmy Petro-Canada v oblasti olejů a maziv, dále výrobků americké firmy BG Products Inc. v oblasti chemických kapalin pro údržbu vozidel, a v neposlední řadě také výrobků německé firmy TECTROL, rovněž pro oblast olejů a maziv. 

 

                          PC                             BG                         tectrol

V otázkách šetrnosti k životnímu prostředí klademe společně se svými obchodními partnery na tuto problematiku maximální důraz. Příkladem může být spolupráce s firmou Petro-Canada, jejíž patentovaný proces výroby základového oleje splňuje přísný požadavek jeho min. 60 % biologické odbouratelnosti. V ČR jsme jediným dodavatelem produktů našeho obchodního partnera v oblasti automobilových a průmyslových olejů s takto nastavenými ekologickými parametry ve výrobě. Stejně tak u firmy BG Products Inc. dochází během vývoje a výroby chemických kapalin k neustále identifikaci materiálů, procesů a produktů s cílem zamezit jakémukoliv znečištění životního prostředí. Součástí těchto aktivit je také standardizace procesů dle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 u tohoto dodavatele.

Kromě prodeje automobilových a průmyslových olejů a chemických kapalin zajišťujeme servis a širokou škálu služeb pro naše zákazníky v této oblasti.

BG careBG pointdekarbonizace odkaz

                                                                                                      fb

Pravidelně podporujemeparaple

                                                                            HPIM3091
 
 
 
Vyhledávač
maziv